banner-big

ADVANTIX antiparazitinis užlašinamas tirpalas šunims (25-40 kg) 4 pipetės

Prekės kodas: 5909997024158

Advantix - užlašinamas tirpalas 25-40 kg svorio šunims, užsikrėtusiems kraujasiurbėmis erkėmis ir blusomis, skirtas gydyti bei profilaktiškai apsaugoti nuo uodų, kraujasiurbių musių ir mašalų. Tinka naudoti esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui gydyti.

  • 53.16€

Advantix - užlašinamas tirpalas 25-40 kg svorio šunims, užsikrėtusiems kraujasiurbėmis erkėmis ir blusomis, skirtas gydyti bei profilaktiškai apsaugoti nuo uodų, kraujasiurbių musių ir mašalų. Tinka naudoti esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui gydyti.

Sudėtis: 1 ml tirpalo yra: imidakloprido 100 mg, permetrino 500 mg, butilhidroksitolueno 1 mg, pagalbinių medžiagų iki 1 ml.

Savybės: Advantix - insekticidinis preparatas, skaidrus gelsvas ar rusvas tirpalas, kurio veikliosios medžiagos yra imidaklopridas ir permetrinas. Imidaklopridas - chloronikotinilo nitroguanidinas, priklauso chloro nikotinilo junginių grupei. Jis efektyviai veikia suaugusias blusas ir jų lervas. Imidaklopridas jungiasi su vabzdžių nikotinerginiais acetilcholino receptoriais centrinės nervų sistemos posinapsinėse membranose, todėl slopina cholinerginių impulsų perdavimą ir sukelia vabzdžių paralyžių bei žūtį. Permetrinas yra I tipo sintetinis piretroidas, insekticidinė medžiaga. Jis veikia parazitų nervinių ląstelių natrio jonų kanalus ir lėtina natrio jonų patekimą ir išskyrimą iš ląstelės. Tai sukelia nervų sistemos perdirginimą  ir parazito paralyžių bei žūtį. Imidaklopridas ir permetrinas veikia sinergetiškai, efektyviau, nes vienu metu dirginami neuronai ir ganglijai. Preparatas efektyviai veikia blusas  Ctenocephalides spp. ir kraujasiurbes erkes  Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp. Tokiu būdu šuo apsaugomas nuo ektoparazitų perduodamų ligų: boreliozės, riketsiozės, erlichiozės ar leišmaniozės. Tirpalas skirtas išoriniam naudojimui ant odos, užlašintas greitai pasiskirsto kūno paviršiuje. Abi veikliosios medžiagos išlieka efektyvios ant plaukų ir odos 4 savaites, jų sisteminė adsorbcija yra nedidelė ir trumpalaikė. 7 savaičių amžiaus šunims naudojus 5 kartus didesnes dozes 5 savaites iš eilės, nebuvo pastebėtas kenksmingas poveikis.

Indikacijos: Šunims, užsikrėtusiems kraujasiurbėmis erkėmis ir blusomis, skirtas gydyti bei profilaktiškai apsaugoti nuo uodų, kraujasiurbių musių ir mašalų. Tinka naudoti esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui gydyti.

Naudojimas ir dozės: Išoriniam naudojimui. Išėmus iš pakuotės, laikant tūbelę vertikaliai, reikia nusukti dangtelį ir kitu jo galu pradurti tūbelę. Vienos rankos pirštais stovinčiam šuniui būtina praskirti plaukus keteros srityje tarp menčių taip, kad matytųsi oda. Priglaudus tūbelę prie odos, išspausti jos turinį ant nepažeistos odos. Rekomenduotina mažiausia dozė yra 10 mg/kg kūno svorio imidakloprido ir 50 mg/kg kūno svorio permetrino.

Šalutinis poveikis: Retai šunims gali pasireikšti laikini odos jautrumo požymiai (atsirasti niežėjimas, parausti oda) ar mieguistumas. Šuniui prarijus preparato, būtina kreiptis į veterinarijos gydytoją. Gydoma simptomiškai. Specifinių priešnuodžių nėra. Pastebėjus vaisto sukeltą šalutinį poveikį, būtina pranešti veterinarijos gydytojui.

Gamintojas: „KVP“, Vokietija.

Atgal į sąrašą

Pasidalinkite savo nuomone apie šį produktą!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį