banner-big

AMIGARD lašai šunims virš 15kg 4ml

Prekės kodas: 608819980010

Indikacijos: nuo blusų, erkių, utelių ir kitų kenkėjų šunims gydyti ir užsikrėtimo profilaktikai.

  • 5.59€

pipetė (-ės)

Sudėtis: dekano rūgštis 2,5% (kuri natūraliai randama kokosų aliejuje),margosa ekstraktas 2,5% (natūraliai randamas indinio nimbamedžio (lot. Azadirachta indica) sėklose).
Indikacijos: nuo blusų, erkių, utelių ir kitų kenkėjų šunims gydyti ir užsikrėtimo profilaktikai.
Veikimas į parazitus: margosa ekstraktas veikia kaip natūralus repelentas - apsaugo nuo apsikrėtimo parazitais dėl savo specifinio kvapo, dekano rūgštis veikia dehidratuojančiai (parazitai netenka skysčių ir žūsta). Taip suteikiama dviguba apsauga nuo parazitų.
Kontraindikacijos: kadangi nėra duomenų, priemonės negalima naudoti šunims sveriantiems iki 1 kg. Ši priemonė skirta tik šunims. Nenaudoti katėms. Saugoti nuo vaikų.
Nepalankios reakcijos: retais atvejais gali pasireikšti vietiškai ar simptomatiškai alerginės reakcijos. Jei buvo naudojama kita antiparazitinė priemonė, turi praeiti 6 savaites iki naujos priemonės naudojimo.
Dozavimas: dalį arba visą pipetės turinį lašinti praskyrus gyvūno kailį ant odos, 3-5 cm atstumu išilgai nugaros linijos pradedant nuo uodegos ir baigiant ties kaklu. Rekomenduojama papildomai užlašinti ir po kelis lašus į gyvūno pažastis bei po kaklu. Ši priemonė veikia 4 savaites. Poveikis išlieka sušlapus lietuje arba po trumpo pasiplaukiojimo.
Pakuotė: pipetė 4 ml.
Kilmės šalis/Importuotojas: SolNova AG, Šveicarija/VET-1, Vilnius

Atgal į sąrašą

Pasidalinkite savo nuomone apie šį produktą!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį