Apie mus

Vet1 - veterinarinių vaistinių tinklas, sparčiai plečiantis savo veiklą ir renkantis asortimentą atsižvelgiant į veterinarijos gydytojų, žemės ūkio produkcijos, gyvulių ir paukščių augintojų, smulkių gyvūnų laikytojų poreikius ir pageidavimus.

Veterinarijos vaistinėje Vet1 galite ne tik įsigyti veterinarinių vaistų, pašarų ir prekių savo augintiniui, o taip pat gauti nemokamą veterinarijos gydytojo konsultaciją. Mielai Jums padėsime teisingai pasirinkti pašarą, maisto papildus, skanėstus bei zoo reikmenis.


Klinika

Gyvūnai, kaip ir žmonės, deja, bet nėra apsaugoti nuo ligų ar nelaimingų nutikimų. Būtent todėl veterinarijos klinika Vilniuje Vet1 subūrė aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kuri padės jūsų augintiniui bet kokioje situacijoje. Žinoma, bendrąją informaciją galite gauti ir veterinarijos vaistinėje, tačiau neslopstant ligos simptomams, gali tekti apsilankyti ir pas gydytoją veterinarą. Išsamesnės apžiūros metu atliksime tyrimus, išsiaiškinsime priežastis ir gydymo eigą. Vet1 klinika dirba visomis savaitės dienomis, tad prireikus čia galite gauti ir skubią pagalbą. Sunkių traumų ar išplitusių ligų atvejais atliekame operacijas, kurių metu pasirūpiname jūsų augintinio nejautra. Galite būti tikri, kad apsilankę pas mus gausite visas reikiamas procedūras už itin patrauklią kainą. Tiesa, prieš atvykdami galite pasikonsultuoti Vet1.lt puslapyje nurodytu telefonu. Mielai atsakysime į visus kylančius klausimus ir kartu suderinsime artimiausio vizito laiką. Būkite sveiki su Vet1.lt! 
Klinikos kontaktinis numeris: +370 671 69828

Kirpykla

Gerai žinoma tiesa, kad ne tik žmonėms, bet ir augintiniams itin svarbi jų išvaizda. Ir ne tik dėl estetinės reikšmės, bet ir dėl pačio gyvūno savijautos. Dažnai purvinas, susivėlęs kailis yra didžiulė našta augintiniui, kuria derėtų pasirūpinti šeimininkui. Patrumpintas, išpurentas kailiukas yra kur kas lengvesnis „rūbas“, o tai užtikrina gerą gyvūno nuotaiką, energiją bei sveikatą. Šunų ir kačių kirpimo paslaugomis Vilniuje galite pasinaudoti Vet1 kirpykloje, esančioje Žemynos g. Čia dirba profesionalūs gyvūnų kirpėjai, žinantys, kaip nuraminti stresuojantį ar itin aktyvų augintinį. Čia taip pat galite paprašyti meistrų ir dekoratyvaus kirpimo. Ornamentais kirptas ar išskustas kailiukas ilgai puoš jūsų augintinį, o žaismingi kirpčiukai neleis kristi kailiui ant akių. Vet1.lt puslapyje rasite laimingų keturkojų klientų nuotraukų prieš ir po kirpimo, o į kylančius klausimus atsakysime nurodytu telefonu. Susitikime Vet1 kirpykloje – suteikite augintiniui laimės!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį