- 29%
banner-big

DEHINEL plus XL tabletės nuo kirminų dideliems šunims 6 tabletės.

Prekės kodas: 00050418

Dehinel Plus XL tabletės šunims nuo kirminų.

  • 20.94€

  • 29.34€
Pagal veislės dydį didelių veislių nuo 25 kg

Dehinel Plus XL tabletės šunims nuo kirminų.

Sudėtis: Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų:  prazikvantelio 175 mg, pirantelio embonato 504 mg, febantelio 525 mg.

Indikacijos: Suaugusiems šunims gydyti, esant mišriai infestacijai šiomis apvaliosiomis ir plokščiosiomis kirmėlėmis.

Kontraindikacijos: Negalima naudoti kartu su piperazino dariniais. Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. Negalima naudoti didesnės nei nurodyta dozės gydant šuningas kales.

Naudojimas ir dozės: Tabletę reikia sušerti. Rekomenduotinos dozės yra 15 mg/kg kūno svorio febantelio, 14,4 mg/kg kūno svorio pirantelio ir 5 mg/kg kūno svorio prazikvantelio. Tokios dozės atitinka 1 tabletę 35 kg kūno svorio. Užtikrinant dozavimo tikslumą, tabletes galima dalyti į dvi dalis. Tabletę (-es) galima sušerti šuniui tiesiogiai arba paslėptą (-as) ėdale. Su ėdimu susijusių apribojimų prieš vaisto naudojimą ar po jo nėra. Norint užtikrinti, kad būtų sušerta tinkama vaisto dozė, šunį reikia kiek įmanoma tiksliau pasverti. Toxocara kontrolei laktacijos metu kalėms vaistą reikia duoti praėjus 2 savaitėms po atsivedimo ir toliau kas 2 savaites iki nujunkymo. Jeigu yra sunki infestacija apvaliosiomis kirmėlėmis, kartotinę dozę reikia naudoti po 14 dienų. Įprastinei kontrolei kas 3 mėnesius rekomenduotina naudoti vienkartinę dozę.

Šalutinis poveikis: Šunys vaistą toleruoja gerai. Saugumo tyrimais nustatyta, kad iki penkių kartų didesnės už rekomenduotinas dozės kartais sukėlė vėmimą.

Gamintojas:  „KRKA“, Slovėnija.

Atgal į sąrašą

Pasidalinkite savo nuomone apie šį produktą!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį