banner-big

Dolfos Kalcifostilis pašarų papildas galvijams 0,48 l

Prekės kodas: 00001632
Gamintojas: Dolfos

Dietinis skystas pašarų papildas, rekomenduojamas naudoti karvėms, parezių po veršiavimosi profilaktikai, veršiavimosi metu ir po jo.

  • 4.39€

Kalcifostilis - dietinis skystas pašarų papildas, mažinantis parezių po gimdymo riziką

Paskirtis:  KALCIFOSTILIS - dietinis skystas pašarų papildas, skirtas tik vidiniam naudojimui. Preparatas rekomenduojamas naudoti karvėms, parezių po veršiavimosi profilaktikai, veršiavimosi metu ir po jo. Gelis gali būti naudojamas kaip pašarų papildas esant kalcio ir fosforo trūkumui.

Paskirties gyvūnai: Galvijai.

Savybės: Matinės spalvos išsisloksniuojantis tirpalas (gelis), pasiţymintis gera rezorbcija iš virškinamojo trakto bei greitu poveikiu, normalizuojant kalcio bei fosforo kiekį kraujo serume. Preparato sudėtyje esantis magnis (būdamas kaip kalcio bei fosforo antagonistas) ir kalis švelnina kalcio veikimą į širdį. Efektyvus naudojant didinti kalcio bei fosforo kiekius kraujyje, bei parezių po gimdymo rizikai maţinti. KALCIFOSTILIS yra pateikiamas kaip klampus gelis, todėl nedirgina skrandţio ir ţarnų gleivinės, neturi nemalonaus pašalinio kvapo.

Sudėtis: Vanduo, kalcio chloridas, magnio chloridas, kalio chloridas, natrio dihidrofosfatas, karboksimetilceliuliozė, ţali pelenai.

Naudojimas (dozės): Prieš išpilstant bakelio turinį į girdymui skirtą tarą gerai suplakti. Prieš vartojimą pakartotinai suplakti. Rekomenduojama sugirdyti gelio 3 kartus po butelį (450-500 ml) tokia seka:
- 12 val. prieš veršiavimąsi;
- tuoj po apsiveršiavimo;
- 12 val. po apsiveršiavimo.
Vyresnėms kaip 2 laktacijų karvėms, linkusioms sirgti pareze po atsivedimo, rekomenduojama sugirdyti:
- butelį gelio (450-500 ml) likus 24 val. iki veršiavimosi;
- butelį gelio (450-500 ml) likus 6-10 val. iki apsiveršiavimo;
- dar butelį gelio (450-500 ml) tuoj po apsiveršiavimo.
Jei karvė buvo gydyta kalcio preparatais į veną, rekomenduojama sugirdyti gelio du kartus po butelį (450-500 ml), pirmą kartą ne anksčiau kaip 6 val. po gydymo, antrą kartą – da po 6 val. (12 val. po gydymo į veną).

Kita informacija:  Saugoti nuo vaikų. Atidarius 5 l pakuotę rekomenduojama sunaudoti per 4 savaites.

Pakuotė:  Plastikiniai buteliai po 480 ml, bakeliai po 5 l.

Atgal į sąrašą

Pasidalinkite savo nuomone apie šį produktą!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį