Atsiliepimai

Beata
Šunytė Spurga
Pačios geriausios rekomendacijos ir didžiulė padėka visam kolektyvui (Elina, Dovydas, Tomas, Olegas) - puikūs srities profesionalai ir nuostabūs, malonūs, rūpestingi ir šilti žmonės! :) Kaskart apsilankius ar paskambinus konsultacijos telefonu įsitikini, kd čia tikrai myli gyvūnus - tą jaučia ir gyvūnai, ir jš šeimininkai. Neabejotinai geriausias aptarnavimas ir dėmesys. Didžiulės sėkmės kolektyvui ir kuo daugiau gerų klientų ir jų sveikų bei laimingų augintinių! :)
Virginija
šuniukas Fredukas
Didelis AČIŪ, gydytojui Dovydui. Ačiū už rūpestį, pagalbą, patarimus. Nuostabus gydytojas, savo srities žinovas. Dėkoju Jums už Jūsų pagalbą mūsų Fredukui, Jūs padarėte viską ir dar daugiau, nei galima įsivaizduoti... įdėjote daug pastangų, ir jei tik mes būtume susitikę anksčiau - mūsų Fredukas būtų sveikas. Gydytojau, Dovydai - AČIŪ
Rūta
2 katinėliai
Ačiū už nuostabų aptarnavimą vakar Dovydui gyvai, ir šiandien merginai, su kuria kalbėjau telefonu. Jaučiuos gavusi daug daugiau, nei išleistų pinigų vertė.. :) Rekomenduoju, ir gražios vasaros komandai.
NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį