banner-big

Rycarfa Flavour 20 mg tabletės šunims uždegimui ir skausmui mažinti, N20

Prekės kodas: 3838989664220
Gamintojas: KRKA

Rycarfa Flavour 20 mg tabletės šunims uždegimui ir skausmui mažinti.

  • 7.80€

tik vet. vaistinėse

Rycarfa Flavour 20 mg tabletės šunims uždegimui ir skausmui mažinti.

SUDĖTIS: Vienoje tabletėje yra: karprofeno - 20 mg.

INDIKACIJOS: Šunims uždegimui ir skausmui, sukeltam skeleto ir raumenų, ir degeneracinių sąnarių ligų, mažinti. Pooperaciniam skausmui malšinti, prieš tai naudojus parenterinius vaistus.

KONTRAINDIKACIJOS: Negalima naudoti katėms. Negalima naudoti vaikingoms kalėms ir laktacijos metu. Negalima naudoti jaunesniems kaip 4 mėn. amžiaus šuniukams. Negalima naudoti šunims, esant padidėjusiam jautrumui veikliajai (-iosioms) medžiagai (-oms) ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. Negalima naudoti šunims, sergantiems širdies, kepenų ar inkstų ligomis, jei yra virškinimo trakto opėjimo ar kraujavimo rizika arba jei yra kraujo diskrazijos požymių. 

NAUDOJIMO BŪDAS IR DOZAVIMAS: Pradinę 2-4 mg/kg kūno svorio karprofeno paros dozę rekomenduotina skirti kaip vieną dozę arba padalijus į dvi lygias dozes. Atsižvelgiant į klinikinį atsaką, po 7 dienų paros dozę galima sumažinti iki 2 mg/kg kūno svorio, duodant vieną kartą per parą. Norint prailginti pooperacinio skausmo malšinimą, parenterinį gydymą injekciniu karprofenu galima tęsti karprofeno tabletėmis, ne ilgiau kaip 5 dienas skiriant 4 mg/kg kūno svorio paros dozę. Gydymo trukmė priklauso nuo stebimo atsako, tačiau po 14 gydymo dienų šuns būklę iš naujo turi įvertinti veterinarijos gydytojas. 


GAMINTOJAS: KRKA, Slovėnija

INFORMACINIS LAPELIS

Atgal į sąrašą

Pasidalinkite savo nuomone apie šį produktą!

NAUJIENLAIŠKIS

Nori pirmas sužinoti geriausius pasiūlymus ir akcijas? Užsisakyk mūsų naujienlaiškį